Політика конфіденційності та захисту інформації

Залишаючи дані на сайті https://behealth.com.ua/ (далі - Сайт), Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та захисту інформації.

Захист даних

Адміністрація сайту не може передати або приховувати інформацію, надану користувачем (далі - Користувач) під час реєстрації та використання функцій сайту третім особам, крім випадків, описаних законодавством країни, на території якої користувач веде свою діяльність.

Отримання персональної інформації

Для комунікації на сайті користувач має ввести деяку персональну інформацію. Для перевірки наданих даних сайт залишає за собою право вимагати доказу ідентичності в онлайн або оф лайн режимах.

Використання персональної інформації

Сайт використовує особисту інформацію Користувача для обслуговування та покращення якості послуг, що надаються. Частина персональної інформації може бути надана банку або платіжній системі, якщо надання цієї інформації обумовлено процедурою переказу коштів платіжною системою, послугами якої Користувач бажає скористатися. Сайт докладає всіх зусиль для збереження особистих даних Користувача. Особиста інформація може бути розкрита у випадках, описаних законодавством, або коли адміністрація визнає такі дії необхідними для дотримання юридичної процедури, судового розпорядження або легального процесу, необхідного для роботи Користувача з Сайтом. В інших випадках, ні за яких умов інформація, яку Користувач передає Сайту, не буде розкрита третім особам.

Комунікація

Після того як Користувач залишив дані, він отримує повідомлення, що підтверджує його успішну реєстрацію. Користувач має право будь-якої миті припинити отримання інформаційних бюлетенів скориставшись відповідним сервісом на Сайті.

Посилання

На сайті можуть бути посилання на інші сайти. Сайт не несе відповідальності за зміст, якість та політику безпеки цих сайтів. Ця заява про конфіденційність стосується лише інформації, розміщеної безпосередньо на сайті.

Безпека

Сайт забезпечує безпеку облікового запису Користувача від несанкціонованого доступу.

Повідомлення про зміни

Сайт залишає за собою право вносити зміни до Політики конфіденційності без додаткових повідомлень. Нововведення набирають чинності з їх опублікування. Користувачі можуть самостійно відстежувати зміни в Політиці конфіденційності.