Porównanie
Dodaj elementy do porównania
Życzenia
Dodaj produkty do listy życzeń
0
Moje zamówienie

Opinie o sklepie

4.8
66 opinie
Sortowanie:
Дуже вдячна за чуйне ставлення і розуміння. Акція супер! Товаром задоволенна
Odpowiedź
Дуже дякую за можливість прийняти участь у програмі підтримки дітей -інвалідів. Отримали безкоштовно препарат "Лібера" на один місяць. Безмежно вдячні!!!!
Odpowiedź
Замовлення швидко прийнято й опрацьовано, чекаю. Дякую.
Odpowiedź
Дякую компанії за швидку доставку,за акційні пропозиції.Постійно заказую для мами ліберу від якої їй з полікістозом нирок їй краще ,пʼємо іі постійно.
Odpowiedź
Алена Задорожная, Дякуємо за зворотний зв'язок ваші коментарі допомагають нам стати кращими
Odpowiedź
Щиро дякую вам за оперативність та надіслані ліки! Це - дуже велика допомога в теперішній час! Добру справу робите!
Odpowiedź
Дякую за активність робітників,очікую замовлення

Дякую за оперативність працівникам очікую замовлення

Odpowiedź
Доброго дня! Дякую вам безкоштовні ліки, за таку чудову програму, що ви запустили…
Odpowiedź
Велике дякую!
Odpowiedź
Дякую усім працівникам ТОВ"БІХЕЛС"за чуйність,людяність,оперативність у отриманні безкоштовно важливого для мого лікування препарату"ЛІБЕРА"
Odpowiedź
Як завжди швидко, професійно, якісно...Працювати з такою компанією приємно.Особлива подяка Григорію.
Людина своєї справи.Дякую.
Odpowiedź
Дуже дякую компанії ТОВ "Біхелс"за оперативність і пораду, особливо менеджеру компанії Олені. Я інвалід 2 групи зателефонувала в компанію, Оленка мені все роз'яснитила і сказала, що в даний час у них акція на мій препарат Лібера на місяць безкоштовно. Навіть не віриться, адже з нашою мізерною пенсією це яка підмогу. Сьогодні мені знову зателефонувати з компанії і сказали що товар вже вислали. Це якесь чудо! Навіть не віриться! Дуже дякую компанії за увагу і турботу про нас інвалідів! І хоч ліки треба приймати три місяці кожні півроку, місяць безкоштовно, дуже велика допомога! Далі буду купувати у вас, адже ціни у вас найнижчі. Бажаю компанії дальшого процвітання, побільше подяк від нас, пацієнтів, кожному з вас міцного здоров'я, сімейного затишку, мирного неба і скорішої Перемоги! Дякую, ще раз.

Odpowiedź
Хочу і виражаю велику подяку всім працівникам ТОВ "Біхелс" за доброту, чуйність, повагу, людяність а також особисто Олені, яка приймає і формує замовлення, яка підказала як буде краще і мені вислали і я отримав ліки даже по акції! Олена ти супер, я прям в тебе закохався!!! Іще раз всім велике Дякую!!!
Odpowiedź
Анатолій Ж, Дякуємо за зворотній зв'язок, такі відгуки надихають нас працювати для користі наших клієнтів, тому що місія нашої компанії Поліпшення якості та тривалості життя людини на 5 років шляхом впливу на здоров'я, культуру лікування і профілактику.
Odpowiedź
Благодарю менеджера Григория за оказанную консультацию, оформление заказа и быструю доставку препаратов ЛИБЕРА и ВОГЕР. Очень грамотный, доброжелательный и внимательный специалист. Большое спасибо! ЛИБЕРУ покупаю не впервые, проверена, работает. Вогер пока не пробовали курсом пить. Проверим и напишем отзыв.
Odpowiedź
Татьяна , дякую за такі теплі слова очікуємо від вас відгук по препарату Вогер, здоров'я вам та вашій родині.
Odpowiedź
Дуже вдячний своїй лікарці-ендокринологу, яка запропонувала мені взяти участь в програмі "Лібера". Не встиг я заповнити форму, як менше аніж година по тому - зателефонували для підтвердження сьогоднішньої відправки
Odpowiedź
Олександр АНДРУЩЕНКО,Дякую Вам, завжди раді допомогти звертайтесь
Odpowiedź
Большое спасибо! Быстро,удобно,!
Odpowiedź
Щиро дякую за ліки Лібера.Отримала безкоштовно і дуже вдячна компанії, що допомагаєте хворим.Здоров' я і миру Вам.
Odpowiedź
Стефінин Галина, Дякуємо і Вам мирного неба - це зараз найголовніше бажання для нас усіх, слава Україні!
Odpowiedź
Мама потрапила у лікарню з важкою нирковою недрстатністю, додатково ще є цукровий діабет. Лікарі призначили препарат Лібера, знайшла інформацію, що при підтвердженому діагнозі, компанія Біхелс, надає безкоштовно разово препарат Лібера. Дуже вдячна компанії, що надіслали цей препарат безкоштовно, це суттєва підтримка у лікуванні. Бажаю вам процвітання, створення якісний ліків, та вдячних здорових споживачів. Ще раз дякую за Лібера!
Odpowiedź
Тетяна Цокол, Дякуємо за відгук дуже раді бути корисними для Вас
Odpowiedź
Щиро дякуємо за надані ліки!Отримали 3 упаковки!
Odpowiedź
Pokaż więcej 20 opinie
Szczyt