Кількість
|
Вартість
|
||
|
-
морський магній “Simag 55”- 272 мг (mg) (в перерахунку на магній – 150 мг (mg), що відповідає (27,3%*),
-
оротова кислота (віт. В13) - 25 мг (mg),
-
піридоксину гідрохлорид (віт. В6) - 2,7 мг (mg) (що відповідає 112,5%*);
-
допоміжні речовини: наповнювач: мальтодекстрин; оболонка капсули: желатин, барвник: цинку оксид.
Важливу роль для нормального розвитку плоду і фізіологічного перебігу вагітності грає повноцінне харчування майбутньої матері. Раціон вагітних повинен бути збалансований за складом макро- і мікронутрієнтів з урахуванням зростаючих потреб в їх надходженні, які в міру збільшення терміну гестації стає все складніше задовольнити тільки за рахунок продуктів харчування.
У зв’язку з цим загальноприйнятою тактикою прегравідарної підготовки і ведення вагітності є нутрієнтна підтримка, що передбачає профілактичне призначення різних вітамінно-мінеральних комплексів. Необхідність їх застосування не викликає сумнівів у вчених і фахівців охорони здоров’я. Наприклад, магній – мінерал, життєво необхідний для забезпечення нормальної життєдіяльності людського організму. У період вагітності потреба в магнії істотно зростає, а розвиток його дефіциту не тільки супроводжується дискомфортом, але і підвищує ризик ускладнень і несприятливих акушерських та неонатальних наслідків. Ще одним біологічно значимим елементом є вітаміни групи В, критично важливі для засвоєння магнію, та водночас необхідні для нормального розумового розвитку майбутньої дитини.
Морський магній - це незамінний складник усіх ферментативних, АТФ-залежних реакцій; він бере участь у метаболізмі вуглеводів, білків та жирів, а також в окисно-відновних реакціях. Магній активує гліколітичні ферменти, ферменти клітинного окиснення, ферменти синтезу нуклеїнових кислот; він також відіграє важливу роль у процесах скорочення міокарда. Магній - стабілізатор тромбоцитів та фібриногену. Патогенетична роль дефіциту магнію при артеріальній гіпертензії, спазмі судин, неопластичних захворюваннях та сечокам’яній хворобі є загальновизнаною. Магнію належить провідна роль у нервово-м´язовому збудженні - у цьому процесі він є антагоністом кальцію.
Магній є стабілізатором процесів мітозу і мейозу, що служить запорукою формування генетично здорового ембріона. Серед тканин людського організму одним з найвищих рівнів магнію характеризується плацента. Це обумовлено високою концентрацією в ній мітохондрій - по суті, вона є центром енергетичного метаболізму, важливого як для плоду, так і для материнського організму.
Добова потреба у магнії для жінок становить 280–300 мг (mg), а у період вагітності і лактації збільшується на 20–30% – до 340–355 мг (mg). Точна необхідна доза мікроелемента розраховується виходячи з наступного показника: 3,6 мг2 на 1 кг маси тіла на добу. Деяким людям необхідна більша кількість магнію через значні його втрати.
Недостатність цього вітаміну часто є однією з причин раннього токсикозу. Для плоду віт.В6 забезпечує правильний розвиток мозку і нервової системи.
Нестача оротової кислоти призводить до порушення білкового обміну, синтезу метіоніну, обміну фолацину і перетворень пантотенової кислоти.
Роль оротової кислоти в обміні речовин зумовила області її використання в медицині. Так вона застосовується у лікуванні гематологічних захворювань, гепатитів і подагрі. Здатність оротової кислоти стимулювати синтез білку використовується у вигодовуванні недоношених немовлят.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.