FDA дозволила добавкам, які містять журавлину, використовувати кваліфіковані тексти про користь для здоров'я на своїх етикетках та у своїх маркетингових матеріалах.

FDA дозволила три варіанти формулювання, включаючи:

"Обмежені наукові дані показують, що споживаючи 500 мг харчової добавки журавлини щодня, здорові жінки, які перенесли інфекцію сечовивідних шляхів (ІСВШ), можуть зменшити ризик повторних ІСВШ ".

«Споживання 500 мг дієтичної добавки з журавлини може допомогти зменшити ризик повторних інфекцій сечовивідних шляхів (ІСВШ) у здорових жінок. FDA дійшла висновку, що є обмежені наукові докази, що підтверджують це твердження".

"Споживання 500 мг [X капсул / таблеток / м'яких гелів] щодня [ідентифікованої харчової добавки з журавлиною] може допомогти зменшити ризик повторних інфекцій сечовивідних шляхів (ІСВШ) у здорових жінок». FDA дійшла висновку, що існують обмежені наукові докази, що підтверджують це твердження. ".

Цим рішенням FDA підвищує рівень значимості фруктових порошків журавлини, що містять як розчинні так і не розчинні проантоціанідини (PAC). Слід зазначити, що ще у 2011 році, Європейська Асоціація Урологів у свої рекомендаціях (3.5.2.4) зазначала, що є докази, підтверджуючі, що прийом журавлини (Vaccinium macrocarpon) ефективний для зниження інфекцій нижніх сечових шляхів у жінок (рівень доказовості 1b, ступінь рекомендацій С). Для щоденної практики рекомендується щоденний прийом журавлини в кількості, що містить 36 мг проантоціанідину А (активна речовина) (рівень доказовості 1b, ступінь рекомендацій С).

Аналізи проти адгезії Університету Рутгерса показали, що журавлинні проантоціанідини пригнічують здатність патогенної кишкової палички прилипати до епітеліальних клітин сечовивідних шляхів.

Компанія «Біхелс», просуває на українському рину УроПак-36. Кожна капсула Уропак-36 містить 36 мг проантоціанидинів у 144 мг екстракту ягід журавлини, що відповідає Рекомендаціям Європейської Асоціації Урологів. 144 мг екстракту ми отримуємо із 4320 мг сухих мілко подрібнених ягід журавлини. Таким чином, тепер, відповідно до рекомендації FDA, ми можемо стверджувати, що: «Споживання Уропак-36 по 1 капсулі на день може допомогти зменшити ризик повторних інфекцій сечовивідних шляхів (ІСВШ) у здорових жінок»

Компанія Біхелс бажає Вам міцного здоров'я!