БІХЕЛС стала спонсором педіатричної конференції UkrainePediatricGlobal-2022

Наша компанія виступила у якості спонсора у 3-му сезоні педіатричної конференції та презентувала новий пакет польських препаратів для педіатрії, які можна купити на сайті.

Цього року науково-практична конференція «UkrainePediatricGlobal-2022» відбулася 20 липня. До онлайн-трансляції долучилися лікарі загальної практики, сімейні лікарі та педіатри. Спеціалісти розібрали такі актуальні теми, як:

  • інфекційна діарея у дитини;
  • лихоманка;
  • дитячі кольки;
  • хелікобактерна інфекція;
  • лактозна недостатність;
  • Та інші.

По кожній темі учасники конференції давали рекомендації щодо препаратів для покращення дитячого здоров'я. Чотири з них представлені на нашому сайті та доступні для замовлення з доставкою.

Професор, заслужений діяч науки і техніки України Шадрін О.Г. провів презентацію, присвячену проблемі дитячих кольок. У ході розгляду цього питання розкрив причини проблеми та способи, які допомагають вирішити її. Професор відзначив, що при дитячих кольках можна давати малятам продукт функціонального харчування Флорас, який представляє наша компанія БІХЕЛС. Препарат швидко діє, має у складі симетикон, натуральні олії кропу та фенхелю, які допомагають позбавити спазму, знижують газоутворення, полегшують відходи газів.

На заході також виступила завідувачка кафедри педіатрії Полтавського медичного університету, професор медичних наук Крючко Т.О. Вона розповіла про комплексний підхід до лікування кишкових інфекцій та порадила мультикомплексний пробіотик Лакто-Біфі, який дозволено вживати дітям від 6 місяців. Цей засіб використовується для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту і мікрофлори у дітей після перенесених інфекцій та вживання антибіотиків.

Перед слухачами також виступав досвідчений лікар Крамарьов С.О. Він презентував препарат Гельмізин, який можна замовити на нашому сайті. Лікар розповів, як за його допомогою лікувати гельмінтоз у дітей та як цей засіб може покращити роботу кишкового тракту. Препарат дозволений дітям від 3 років.

З доповіддю про лактазну недостатність у дітей виступив Абатуров Олександр Євгенович. Він порадив проводити дотації лактази та дотримуватись низьколактозної дієти. Для ефективного лікування лікар порадив фермент лактази Лактідін, який є серед нашого асортименту препаратів для дитячого здоров’я. Фермент усуває симптоми лактазної недостатності, покращує роботу шлунку та підходить для лікування ротавірусної інфекції.

Ми не стаємо на місці, та плануємо брати участь в інших конференціях та надалі пропонувати перевірені ліки рослинного походження, щоб зробити свій вагомий внесок у розвиток педіатрії в Україні.