Біхелс – компанія року 2020!

Раді повідомити новину, що наша компанія Біхелс вкотре здобуває номінацію Компанія року! 39 місце в рейтингу України та 13 місце в рейтингу Києва серед НАДІЙНИХ ТА ІНВЕСТИЦІЙНО ПРИВАБЛИВИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ 2020.

Аналітика проводиться на основі даних попереднього періоду, з використанням актуальної інформації. Компанії рекомендуються для співпраці, укладання довгострокових угод, залучення інвестицій та довгострокового кредитування.

До відзнаки, в рамках Номінації, подаються рекомендовані підприємства галузі та підприємства соціально важливого значення. При передачі права використання торгової марки «Компанія року» та Національного сертифікату кожна організація проходить фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний аналіз.

Списки Реєстру надійності та інвестиційної привабливості сформовані серед підприємств малого та середнього бізнесу за використанням методу «Кластерного аналізу». Цей метод являється найбільш об'єктивним для порівняння та визначення кращих підприємств галузі. Методика затверджена комісією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру від 28.12.2017р.

1. Для формування реєстру відбираються діючі підприємства по всій Україні. Після цього підприємства проходять оцінку під час якої виключаються збиткові підприємства, компанії, що знаходяться в процесі ліквідації та інші нестабільні компанії.

2. Кожна компанія оцінюється за наступними коефіцієнтами:
 

  • EBITDA або ефективність роботи капіталу (дозволяє порівнювати компанії з різними обліковими умовами оподаткування, виступає оцінкою прибутковості основної діяльності)
  • Коефіцієнт фінансової стійкості (індикатор, який говорить про здатність компанії залишатися платоспроможною в довгостроковій перспективі)
  • Коефіцієнт поточної ліквідності (показує, яку частину поточних зобов'язань підприємство спроможне погасити за рахунок найбільш ліквідних оборотних коштів)
  • Коефіцієнт автономії (характеризує фінансову незалежність підприємства від зовнішніх джерел фінансування його діяльності)
  • Коефіцієнт оборотності балансу (фінансовий коефіцієнт, що характеризує ефективність використання всіх активів підприємства

3. По кожному з п'яти критеріїв аналізу (кластерів) компанія отримує бал, що визначає її положення серед інших підприємств .

4. Бали 5-х показників сумуються та формують загальний бал підприємства.

В залежності від стажу роботи, компанія може бути віднесена до наступних категорій:
- Категорія надійних підприємств
- Категорія стабільної динаміки росту
- Стабільні та пріоритетні для співпраці

5. Номер компанії в Реєстрі інвестиційної привабливості та надійності визначається за сумою балів 5-х показників. Чим менша сума балів - тим вищий номер компанії в реєстрі.

Вітаємо нас!